Poveži se s nama

Volimo SMŽ | Županijski osnovnoškolski portal

popovaca.hr

VIJESTI

Najuspješniji osnovnoškolci i njihovi mentori na prijemu kod gradonačelnika Popovače

Učenici koji su na ovogodišnjim pojedinačnim i grupnim županijskim i državnim natjecanjima izborili prva tri mjesta

Gradonačelnik Popovače  Josip Mišković zajedno je sa stručnim službama održao tradicionalni prijem učenika Osnovne škole Popovača, koji su na ovogodišnjim pojedinačnim i grupnim županijskim i državnim natjecanjima izborili prva tri mjesta, kao i njihovih mentora.

“Svake godine rezultati koje postižete su sve bolji. Ti uspjesi rezultat su vašeg truda i zalaganja, kojim ste dokazali da se može postići puno i da zaista predstavljate ponos svog grada” – poručio je učenicima gradonačelnik Josip Mišković te im je uz uručivanje prigodnih darova zaželio da i dalje nastave nizati uspjehe.

Popis učenika i njihovih mentora koji su sudjelovali na državnim i županijskim natjecanjima u školskoj godini 2017/2018:

Dorijan Lendvaj

– 1. mjesto na DN iz matematike (mentor: Zvjezdana Martinec)
– 2. mjesto na DN iz informatike – Logo (mentor: Darko Rakić)
– 3. mjesto na DN iz informatike – Algoritmi (mentor: Darko Rakić)
– 4. mjesto na DN iz fizike (mentor: Ivana Klišanin)
– 1. mjesto na ŽN iz kemije (mentor: Martina Žatečki)
– 3. mjesto Matematička liga (mentor: Zvjezdana Martinec)

Dora Lendvaj

– 3. mjesto na DN iz informatike – Logo (mentor: Zvijezdana Žigolić Južvak)
– 10. mjesto na DN iz informatike – Algoritmi (mentor: Zvijezdana Žigolić Južvak)
– 6. mjesto na DN iz matematike (mentorice: Renata Pavlović i Zvjezdana Martinec)
– 3. mjesto Matematička liga (mentor: Zvjezdana Martinec)

Nika Obranović

– 1. mjesto na Nacionalnom natjecanju u čitanju naglas (mentor: Marija Potočki)

Lara Loina i Ana Šarčević

– 3. mjesto Matematička liga (Zvjezdana Martinec)

Dino Gmaz

– 2. mjesto na ŽN iz povijesti (mentor: Manuela Kujundžić)

Marko Marijan

– 2. mjesto na ŽN iz informatike (mentor: Zvijezdana Žigolić Južvak)

INOVA 2018 (mentor: Miro Matijaš)

1. LEA ĐUDARIĆ – srebro
2. IANA CVETKO – bronca
3. VJEKOSLAV POSARIĆ – bronca

Lidrano – Radijska emisija: Dome, slatki dome

– Lorena Jurišić, Terezija Žagar i Josip Dolenčić (mentori: Martina Ivić i Darko Rakić)

Josip Acel

– 3. mjesto na ŽN, Mladi tehničari, kategorija fotografija (mentor: Darko Rakić)

3. mjesto na ŽN u šahu (mentor: Danijel Markešić)

Djevojčice u sastavu: Gabriela Sajko, Nika Tkalec, Lana Marković i Maja Ratkajec

ATLETIKA, 5. i 6. razred, 3. mjesto na Županijskom natjecanju (mentor: Damir Štimac)

1. ANTONIO MIŠKOVIĆ
2. ANDREJ FALETAR
3. VEDRAN LUKŠIĆ
4. IVAN JELIĆ
5. ANĐELKO KOVAČEVIĆ
6. LEO MARINIĆ
7. PETAR RADMAN

FUTSAL, 5. i 6. razred, 2. mjesto na Županijskom natjecanju (mentor: Damir Štimac)

1. MARKO PETROVIĆ
2. IVAN JELIĆ
3. VEDRAN LUKŠIĆ
4. PETAR RADMAN
5. ANDREJ FALETAR
6. LUKA HRLIĆ
7. LEO MARINIĆ
8. FRAN ACEL
9. ANTONIO KLEKOVEC
10. LUKA JAGARČEC

ODBOJKA, 7 i 8. razred, 3. mjesto na Županijskom natjecanju (mentor: Martina Andlar)

1. MARKO PAVLIČEVIĆ
2. DAVID GRGIĆ
3. KRISTIJAN TUTIĆ
4. EMANUEL PETREKOVIĆ
5. KARLO JERKOVIĆ
6. MARKO JAVORSKI
7. DINO TOMAIĆ
8. MISLAV JAIĆ
9. RENATO TORMAN
10. KRISTIJAN HREŠĆ

Uz izraz čestitke, a u znak pažnje na prijemu je uručen skroman poklon i mentorima najuspješnijih učenika.

 

 

 

Više iz: VIJESTI

Na vrh